אודותינו

עמותת "לוחמים לחיים" מלווה ומסייעת במימון ההליך המשפטי והרפואי אותו אתה נדרש לעבור על מנת לקבל הכרה מהמדינה על היותך פצוע צה"ל

מי אנחנו

עמותת "לוחמים לחיים" הינה עמותה
אשר שמה לה מטרה , הגדלת המודעות לפוסט טראומה PTSD
והתייצבות לצידם של הלומי הקרב

השאיפה שלנו

שכול לוחם צהל ידע שיש לו על מי להשען בעת הצורך, שיש לו בית חם שמבין ותומך

מה אנחנו עושים

מימון הסיוע המשפטי/נפשי עד להכרה מלאה בזכויות
הלוחם הפצוע,
שינוי תודעתי ביחס לפוסט טראומה/PTSD

עמותת "לוחמים לחיים" הינה עמותה ללא מטרות רווח ששמה לה למטרה ללוות ולסייע בתהליך המשפטי והרפואי אותו נאלצים לוחמים פוסט טראומטיים לעבור על מנת לקבל הכרה מהמדינה.
עמותת "לוחמים לחיים" הוקמה בשנת 2017 בעקבות קול הזעקה של חיילי צה"ל שנפצעו בהגנה על המולדת והעם בעת שירותם הצבאי. נקודת המפנה המשמעותית הייתה זעקתו הקשה של חייל גולני-עידו גל רזון בכנסת ישראל בוועדה אשר דנה בזכויותיהם של לוחמי צה"ל שנפצעו בעת שירותם הצבאי.
אותה זעקה גורלית החלה כדור שלג מתגלגל אשר חשף מאות מקרים של משפחות שחייהן נהרסו בעקבות פציעות שקרו בשירות הצבאי של אחד מבני המשפחה, אשר על מנת להוכיח את חומרת הפציעה וקיומה נאלצו ונאלצים לממן מכיסם הפרטי עשרות ומאות אלפי שקלים בהוצאות על עורכי דין ורופאים שיעזרו להם לצלוח את וועדות החלטה של משרד הביטחון.
אותם לוחמים יקרים שנלחמנו עבורנו בקרב, כעת נדרשים להתמודד מול מסכת בירוקרטיה איומה על מנת לקבל את המעט שמגיע להם.
אנחנו, חברי עמותת "לוחמים לחיים" חרטנו על ליבנו להיכנס מתחת לאלונקה עם אחינו הפצועים ולסייע להם בניסיון לקבלת הזכויות המגיעות להם ע"י מימון עורכי דין ורופאים מומחים מובילים בתחומם וסיוע בהמשך שיקומם וקליטתם חזרה לחברה.

סיוע משפטי להלומי קרב

הכרה

סיוע ומימון ההליך המשפטי והרפואי עד להכרה מלאה בזכויות הלוחם

תודעה

שינוי תודעתי ביחס לפוסט טראומה, PTSD וכן העלאת המודעות בנושא

קרן אור

לשמש עמוד תווך וקרן אור עבור הלוחמים הפצועים שזקוקים לתמיכה